Filtrovat podle
Kategorie
Ceny
Výrobci
více měně
Barva
více měně
Materiál
Montáž
Orientace
Model
Použití
Série
Rozteč
více měně
Rozteč Hettich
více měně
Délka profilu
více měně
Barva
více měně
povrchová úprava 1
Dekor
více měně
Provedení
Rozteč / typ
Typ rozety
typ 3
více měně
Výkon
Délka / barva
Hloubka
Typ produktu
více měně
délka 2
více měně
délka 3
více měně
verze 2
verze 1
Rozměr
více měně
Délka
více měně
Výška
více měně
Délka HE
více měně
Rozměry
více měně
formát:
počet zubů
více měně
Číslo + dekor
Průměr
více měně
průměr 1
Velikost
více měně
veľikost 1
Barva baterií
šířka korpusu 1
Šířka dveří
Šířka skříňky
více měně
Šířka korpusu
Šířka
více měně
šířka 1
více měně
Délka výsuvu
Celkový objem v litrech
Výška
Hloubka
Povrchová úprava
více měně
Barevná verze
barva 3
Barva / provedení
délka 1
více měně
Verze
více měně
velikost 2
šířka 2
typ 2
Výška skříňky
výška 1
Kování na dvířkách
Uhlíkový filtr
Počet nádob
Otevření koše
Filtrovat podle

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Věra M.
19.01.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Poprvé a vše ok.
Avatar Miloslav Č.
19.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Nižší ceny než v obchodě
Avatar Martin P.
08.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
cena
Avatar Lubomír Č.
05.12.2023
4.504.504.504.504.50
Výhody:
sortiment zboží
Slabiny:
malá komunikace
Celkový názor:
Doporučuji
Avatar MARIE D.
29.05.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše O.k.
 • Základní kování

  V kategorii základní nábyktová kování naleznete širokou nabídku nábytkových závěsů, zásuvkových výsuvů, výklopných mechanismů, nejen Blum Aventos ale i jiných značek, pro horní skříňky, mechanismů pro sklopná barová dvířka, posuvné systémy pro interiérové i šatní dveře, posuvné systémy pro zámky a doplňky na dveře.

  V nabídce máme nábytková kování pro otevírací dvířka na závěsech, nábytkové závěsy, nábytkové zásuvky, šuplíky a posuvné dveře značek Blum, Hettich, GTV, Strong, Atm, proAlu, Sevroll a jiných.

  V případě jakékoli dotazy či poptávky nás neváhejte kontaktovat.

  V naší nabídce najdete kování střední kvalitativní kategorie (GTV, ATM a Strong) a kování nejvyšší kvalitativní kategorie (Blum a Hettich).
  Každý druh kování má své opodstatnění a použití.

  Kování střední kategorie jsou ideální do šatníků a prostor ve kterých je nižší intenzita používání, kování nejvyšší kvality jsou navržena pro použití do kuchyňských linek a jiných prostor s vysokou intenzitou požívání. To však nevylučuje, že nemůžete na kuchyňskou linku použít nábytkové kování střední kategorie, pokud to neumožňuje Váš rozpočet nebo nevyžadujete nejvyšší kvalitu.

  Jsme důslední při výběru konkrétních kování do naší nabídky, snažíme se mít v nabídce jen taková nábytková kování, která vydrží fungovat dlouho a bez poruch. Pečlivě vybíráme a zkoušíme každý produkt tak, aby splňoval nároky našich zákazníků.
  Víme, že kvalitní kování je základem nábytku.

 • Dekorativní prvky

  Mezi dekorativní prvky jsme zařadili nábytkové úchyty a madla, věšáky a kliky na interiérové dveře.

  Na naší stránce naleznete nejširší nabídku nábytkových úchytek na trhu. Široký výběr úchytek a věšáků neustále rozšiřujeme o nové partnery a současně se snažíme navyšovat skladové zásoby tak, abychom uměli v případě potřeby rychle vyřídit všechny objednávky.

  Základ naší nabídky tvoří nábytkové úchyty značky Tulip, ATM, Nomet a Hettich. Nabídku doplňují úchyty značek Giusti, Viefe, Boseti Marella, GTV a jiné. Naši nabídku pravidelně rozšiřujeme o nové modely a nové dodavatele. Při výběru dodavatelů klademe důraz na vysokou kvalitu zpracování každého modelu úchytu a každého věšáku.

  Část úchytek z naší nabídky naleznete vystavenou iv naší prodejně.

  Ať už hledáte úchyty na kuchyňskou linku, do dětského pokoje či úchyty na kancelářský nebo obývací nábytek tak jste u nás na správném místě. Úchytka je ozdobou každého nábytku, bez ohledu na to, zda jde o úchytku na kuchyni, do ložnice či na nábytek v dětském pokoji.

  V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného úchytu na Váš nábytek.

 • Vybavení skříněk

  Drátěné koše jsou designovým a funkčním doplňkem, který je vhodný do každé kuchyňské linky.

  V naší nabídce naleznete naleznete drátěné koše do úzké kuchyňské skříňky, rohové skříňky, horní skříňky a koše pro potravinové skříně. V nabídce máme jak celo-drátěné koše, tak i koše s plným dnem, případně designové koše Kessebohmer a Nomet, které splní požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

  Na naší stránce naleznete širokou nabídku šatní drátěného programu, pantografy, výsuvné věšáky na kalhoty, výsuvné i výklopné koše na prádlo, věšáky na kravaty a pásky, sklopné šatní tyče a mnoho jiného. Nemůžeme zapomenout ani na závěsné kování mezi horní a spodní skříňky, kuchyňský sloup a barové konzoly a vestavné odkapávače.

  Své místo si v každé kuchyni určitě najdou i vestavné odpadkové koše. Na naší stránce naleznete širokou nabídku vestavěných odpadkových košů ze kterých si vybere každý. Nabízíme vestavěné koše jedno-vědrové ale i koše více-vědrové které jsou vhodné pro třídění odpadu.

 • Kuchyňské dřezy a baterie

  Zabudovaný kuchyňský dřez a pěkná kuchyňská vodovodní baterie jsou jedním ze základních dílů kuchyňské linky, je to první věc, kterou si všimne každá hospodyňka.

  V naší nabídce naleznete granitové kuchyňské dřezy, keramické kuchyňské dřezy, nerezové kuchyňské dřezy a dřezy vyrobené z materiálu Tectonite.
  V nabídce máme kuchyňské dřezy pro horní montáž, zapuštěné kuchyňské dřezy a dřezy pro spodní montáž.

  Dřezy, které nabízíme, umíme dodat v expresních termínech a se skvělým servisem během doručení, náš dopravce kontroluje granitové dřezy během každé překládky a díky tomu máme jistotu, že se dřez během přepravy nepoškodí.

  Na naší stránce naleznete širokou nabídku dřezů a vodovodních baterií Franke a Alveus. Ke dřezům poskytujeme technické poradenství, díky tomu, že jsme nejen prodejce dřezů, ale i nábytkových kování Vám umíme poradit vhodnou kombinaci dřezu, nábytkových výsuvů, vestavných odpadkových košů tak, abyste uměli plnohodnotně využít skříňku pod dřezem.

 • Nohy a nožičky

  Nábytková nožička je doslova základ každého nábytku. V naší nabídce naleznete širokou nabídku nábytkových nožiček od funkčních nožiček pod kuchyňskou linku po designové nábytkové nožičky různých barev a tvarů.

  Při výběru vhodné nožičky berte ohled na její nosnost a rektifikaci – výškové nastavení nožičky.

  Kromě nožiček naleznete v této kategorii stolní nohy, podnože, podnože pod kavárenské stoly a nábytkové kluzáky. Kancelářské podnože, podnože pod pracovní stoly, podnože pro rámové konstrukce a nábytková kolečka. Nábytkové nožičky, nohy, podnože a kolečka tvoří nedílnou součást našeho sortimentu nábytkových kování.

 • Svítidla

 • Ostatní kování

Zobrazit další produkty