Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 0 Kč - 247 171 Kč

Kategorie

Kategorie

Dostupnost

Dostupnost

Značka

Značka

Průměr

Průměr

rozteč 3

rozteč 3

Povrchová úprava

Povrchová úprava

Barva dřezu

Barva dřezu

Barva světla

Barva světla

Barevná verze

Barevná verze

Délka / barva

Délka / barva

Délka

Délka

Povrch - barva

Povrch - barva

Barva / provedení

Barva / provedení

barva 1

barva 1

Otvory

Otvory

rozměr 1

rozměr 1

počet zubů

počet zubů

Rozměr

Rozměr

Rozměry

Rozměry

 • Nábytkové závěsy

  Nábytkový závěs je jeden ze základních prvků nábytku. V naší nabídce naleznete široký výběr nábytkových závěsů značek Blum, Hettich, Strong, GTV, ATM a jiných značek. Rádi vám poradíme při výběru závěsů.

 • Výklopní mechanismy

  Výklopná dvířka jsou moderním řešením způsobu otevírání nábytkových dvířek. V naší nabídce naleznete nejen nejprodávanější výklopy značek Blum Aventos a Hettich ale také levnější alternativy od výrobců Strong, Kessebohmer.

 • Zásuvky, výsuvy

  Zásuvkové výsuvy Blum, Hettich, Strong, ATM, GTV a jiných výrobců patří mezi základní prvky nábytku. Zásuvkové výsuvy které máme v nabídce nabízí plnou funkcionalitu - s tlumením při zavírání, s bezúchytkovým otevíráním a také s kombinací těchto dvou mechanismů. V naší nabídce naleznete širokou nabídku výsuvů pro nábytek všeho druhu, od nejzákladnějších modelů po nejsofistikovanější výsuvy Blum Legrabox nebo Hettich Avantech You.

 • Posuvné systémy SEVROLL

  Posuvné systémy Sevroll patří mezi nejkvalitnější posuvné systémy pro vestavné skříně. Hliníkové profily jsou vyrobeny z kvalitního trvanlivého materiálu dostatečné tloušťky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • Posuvné systémy proALU

  Posuvné systémy proALU patří mezi nejprodávanější posuvné systémy pro vestavné skříně. Hliníkové profily jsou vyrobeny z kvalitního trvanlivého materiálu dostatečné tloušťky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

 • Posuvné systémy HETTICH

  Posuvné systémy Hettich patří mezi nejkvalitnější posuvné systémy na trhu. Na naší stránce naleznete kompletní nabídku systémů Hettich TopLine, WingLine, SysLine a SlideLine. Prostřednictvím posuvných systémů Hettich umíte vytvořit všechny druhy posuvných a skládacích dveří. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

 • Pos. systémy - Interiérové dveře

  Posuvné systémy pro interiérové dveře jsou jeden z nejdůležitějších prvků nábytku a interiéru. Posuvné dveře se stávají novým trendem v řešení prostoru, jsou ideálním řešením, které šetří prostor v domech, kancelářích či jiných prostorách. V naší nabídce naleznete posuvné systémy s nosností od 15 do 160 kg, posuvné systémy pro skládací interiérové dveře. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Zámky

  V této kategorii naleznete nábytkové zámky všeho druhu, od nejjednodušších modelů po zamykací systémy vhodné pro kanceláře, školní šatny, plovárny nebo jiné veřejné prostory. Kontaktujte nás v případě, že si neumíte poradit s výběrem vhodného nábytkového zámku, rádi Vám poradíme.

 • Úchytky a madla

  Nábytkové úchytky jsou šperkem nábytku, dotváří dvířka. Nábytkové úchytky a madla jsou jedním ze základních prvků nábytku. Nábytková úchytka vystihuje vkus a osobnost designéra nábytku. V naší nabídce naleznete širokou nabídku nábytkových úchytek značek Tulip, Nomet, Gamet, Metakor, Siro a ATM; od knopků, přes klasické tvary, moderní úchyty až po profily za dvířka díky kterým umíte vytvořit nábytek bez narušení plochy dvířek.

 • Úchytky HETTICH

  Prémiové úchyty Hettich jsou vhodné pro nábytek každého druhu. Ze široké kolekce madel Hettich si vybere každý. Madla jsou rozdělena do přehledných kategorií New modern, Deluxe, Organic, Folk a Touch-in. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných úchytek pro Váš nábytek.

  Inspiraci při výběru úchytek Hettich naleznete také v online konfigurátoru úchytek zde.

 • Věšáky

  Věšáky, podobně jako úchyty jsou šperkem nábytku. U nás naleznete širokou nabídku nábytkových věšáků různých tvarů. Věšáky z naší nabídky jsou vyrobeny z kvalitního kovu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných nábytkových věšáků pro Váš interiér.

 • Kliky

  Rozteč u štítkových klik je vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče. Kliky jsou zařazeny do kategorii dle rozdělení dodavatelů pro lepší přehlednost.
  Pro běžné domácnosti postačují kliky v kategoriích hliníkové kování nebo interiérové kování, kliky s kategorii nerezovní kování, mosazné kování jsou doporučené pro objekty s vyšší frekvencí (kanceláře, obchodní domy a podobně), samozřejmě i tyto kliky lze použít v domácnosti.

 • Kliky Cobra

  Rozteč u štítkových klik je vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče. Kliky jsou zařazeny do kategorii dle rozdělení dodavatelů pro lepší přehlednost.
  Pro běžné domácnosti postačují kliky v kategoriích hliníkové kování nebo interiérové kování, kliky s kategorii nerezovní kování, mosazné kování jsou doporučené pro objekty s vyšší frekvencí (kanceláře, obchodní domy a podobně), samozřejmě i tyto kliky lze použít v domácnosti.

 • Doplňky na dveře

 • Nábytkové nožičky

  V naší nabídce naleznete široký výběr nožiček na nábytek. Designové nožičky, kuchyňské nožičky, nožičky s vysokou nosností. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných nožiček pro Váš nábytek.

 • Stolové nohy, podnože

  V naší nabídce naleznete stolové nohy, kancelářské podnože, centrální stolní podnože pro kavárenské, restaurační i kuchyňské stoly. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných nohou a podnoží pro Váš stůl.

 • Kolečka

  V naší nabídce naleznete široký výběr koleček na nábytek. Designová kolečka, kolečka s vysokou nosností. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných koleček pro Váš nábytek.

 • Šatní drátěný program

  Drátěný program do šatníku slouží k přehlednému uspořádání prostoru ve skříni nebo v šatníku. Výsuvný věšák na kalhoty, sukně, kravaty zpřehlední prostor a usnadní přístup k Vašemu oblečení. Díky výsuvnému drátěnému programu umíte přehledně uspořádat své oblečení. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Drátěný program - kuchyň

  Díky kuchyňskému drátěnému programu umíte přehledně uspořádat nejen dolní skříňky a potravinovou skříň, ale i horní skříňky. Výsuvné koše jsou oblíbeným řešením pro úzké spodní i horní skříňky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Kuchyňský (multifunkční) sloup

  Drátěný program pro kuchyňský sloup je stále populární řešení prostoru a také dekorace mezi spodní a horní skříňkou nebo mezi barový pult a strop. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Kuchyňské doplňky

  V této kategorii naleznete doplňky do kuchyňské linky jako například: závěsný program mezi horní a spodní skříňky, příborníky, protiskluzové podložky, ventilační mřížky a mnoho jiného. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

  REJS&GAMET - kombinace dvou výrobců pro dosažení co nejpříznivější ceny
  OSTATNÍ - výběr ostatních doplňků (příborníky, protiskluzové podložky, ventilační mřížky)
  BLUM - systémy do zásuvek OrgaLine.
  Hettich - příborníky OrgaTray a závěsné systémy.

 • Barové konzoly

  Barové konzole pro kuchyňské linky jsou stále populárním řešením vybavení kuchyňských linek. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Odpadkové koše - vestavěné

  V naší nabídce naleznete široký sortiment vestavných odpadkových košů a sorterů pro třídění odpadu. Vestavný odpadkový koš do kuchyňské linky je perfektní řešení prostoru ve skříňce a také pročistí prostor v kuchyni kde už nebude překážet žádný kbelík se smetím. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného vestavěného odpadkového koše (sortera) do Vaší kuchyně.

 • Odkapávače

  Vestavné odkapávače do horních skříněk jsou vhodným řešením pro přehledné uspořádání talířů v horní skříňce. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Kancelářské doplňky

  V naší nabídce naleznete široký sortiment doplňků do kanceláře. Kancelářské zásuvky, kabelové průchodky, kancelářské zásuvky a mnoho jiného sortimentu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných kancelářských doplňků pro Váš nábytek.

 • Kancelářské zásuvky HETTICH

 • Granitové dřezy

  FRANKE:
  Fragranit- Materiál fragranit je kombinace 80% žuly a 20% akrylátové polymerové pryskyřice. Neztrácí barvu, odolá krátkodobým teplotám až do 280°C, je odolný vůči skvrnám, nečistotám a poškrábání. Tento materiál je zdokonalen o antibakteriální úpravu Sanitizied, která pomáhá udržovat povrch dřezu hygienicky čistý a chrání jej před bakteriemi a mikroby po dobu mezi běžným čištěním.

  Tectonite: Tento materiál je vyroben ze 100% syntetického materiálu. SMC (Sheet Molding Compound), dosud používaného především v automobilovém průmyslu pro výrobu komponentou, podléhajícími těžkému opotřebení. Speciální povrch s příměsy skelných vláken (18%) zajišťuje odolnost a pevnost při použití v kuchyni. Je 100% recyklovatelný. Odolá krátkodobé vysoké teplotě (až 300°C), usazování nečistot, poškrábání, chemikáliím a kyselinám v potravinách a v čistících prostředcích používaných v kuchyni.

  ALVEUS:
  Granital: Dřezy z kompozitního materiálu GRANITAL obsahují 80% žulových částic, které jsou spojeny vysoce kvalitními polymerovými pryskyřicemi, aby dosáhly vysoké pevnosti a krátkodobé odolnosti vůči teplotám až do 280°C.
  Povrch dřezů z materiálu GRANITAL má strukturu kamene, je příjemný na dotek, je odolný proti nárazu, poškrábání a skvrnám způsobeným potravinami. Zvýšená pevnost materiálu a jeho údržba v souladu s pokyny o používání je zárukou velmi dlouhé životnosti těchto dřezů. Barevná škála dřezů z materiálu Granital je světlostálá a tento materiál není citlivý ani na UV záření.
   

 • Nerezové dřezy

  ALVEUS:
  Nerez:
  Nerezové dřezy jsou dostupné v několika typech povrchových materiálů (Hladký nerez, Dekor). Hlavními vlastnostmi a přednostmi nerezu CrNi 18/10 v rozsahu 0,5-1mm jsou:
  - snadné udržování čistoty a vysoká hygienická úroveň
  - odolonost proti vysoké teplotě a prudkým teplotním změnám
  - odolnost vůči nárazům
  - odolnost proti chemickým účinkům
  - 100% recyklace

  FRANKE:
  Nerez:
  Vysoce kvalitní chromniklovaná ocel je odolná vůči korozi i po porušení povrchu dřezu a vůči vysokým teplotám. Je pružná, takže narozdíl od keramiky nepraskne. Hladký povrch nerezu je antibakteriální, tzn. že zabraňuje usazování bakterií, snadno se čistí a je plně recyklovatelný. Životnost nerezu nepřekonal zatím žádný jiný materiál.

 • Skleněné dřezy

 • Kuchyňské baterie

  Kuchyňské vodovodní baterie jsou nezbytnou součástí kuchyně. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vodovodní baterie pro Vaši kuchyni.

 • Digestoře

 • Svítidla

  V naší nabídce naleznete kvalitní nábytková svítidla, LED pásky a příslušenství k LED páskům. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového svítidla z naší nabídky.

 • Postelové a stolní kov., točny

  V této kategorii naleznete kování pro postele, stoly a točně na stolky. Nabízíme široký sortiment ložního kování všeho druhu. S kováním z naší nabídky dokážete vyrobit postel dle každého požadavku. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Plastové kování, kluzáky

  Plastové kování a kluzáky jsou nedílnou součástí nábytku. Nabízíme široký sortiment plastového kování všeho druhu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Rektifikační - závěsné kování

  Rektifikační kování slouží k zavěšení horních a spodních skříněk kuchyňské linky. Nabízíme široký sortiment závěsného kování pro skříňky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Podpěrky, konzoly, úhelníky

  Podpěrky - policové podpěry pro police do skříně nebo do jiného uzavřeného prostoru, skleněné, dřevěné nebo jakýkoli jiný materiál
  Konzoly - pro velké police uchycené z jedné strany (např.: konzola je připevněna na stěnu a na ní je uchycena police), pro skleněné i pro dřevěné police, případně jiný materiál odpovídající tloušťky
  Úhelníky - montážní úhelníky, kovové, plastové
  Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Spojovací materiál

  V naší nabídce naleznete širokou nabídku šroubů, excentrů, lamel a jiného spojovacího materiálu určeného pro nábytek. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Montážní pomůcky

  Montážní pomůcky a šablony Blum a Hettich usnadňují montáž nábytkových kování. Část montážních pomůcek je univerzální a je použitelná pro nábytková kování většiny výrobců. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodných montážních pomůcek do Vaší dílny.

 • Nářadí a nástroje

  V naší nabídce naleznete široký výběr nástrojů a nářadí pro nábytkářskou výrobu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodných montážních pomůcek do Vaší dílny.

 • Pilové kotouče

  V této kategorii naleznete široký výběr pilových kotoučů Pilana a Leuco jak pro domácí použití tak pro profesionální použití. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití.