Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 0 Kč - 17 878 Kč

Kategorie

Kategorie

Značka

Značka

Povrchová úprava

Povrchová úprava

rozměr 1

rozměr 1

Délka

Délka

Šířka

Šířka

šířka 1

šířka 1

Kuchyňské doplňky

V této kategorii naleznete doplňky do kuchyňské linky jako například: závěsný program mezi horní a spodní skříňky, příborníky, protiskluzové podložky, ventilační mřížky a mnoho jiného. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

REJS&GAMET - kombinace dvou výrobců pro dosažení co nejpříznivější ceny
OSTATNÍ - výběr ostatních doplňků (příborníky, protiskluzové podložky, ventilační mřížky)
BLUM - systémy do zásuvek OrgaLine.
Hettich - příborníky OrgaTray a závěsné systémy.

Kuchyňský závěsný drátěný program, příborník, protiskluzová podložka
<< Zpět na předchozí
 • REJS + GAMET

  Závěsný program mezi horní a spodní skříňky kuchyňských linek je nejen designové, ale i funkční řešení prostoru. V této kategorii naleznete širokou nabídku košů a závěsných kořenek. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Hettich

  V této kategorii naleznete širokou nabídku kuchyňských doplňků Hettich, příborníky, protiskluzové podložky, výbavu pro nízké i vysoké zásuvky a mnoho jiného. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Ostatní

  V této kategorii naleznete širokou nabídku doplňků do kuchyně, příborníky, protiskluzové podložky, ventilační mřížky a mnoho jiného pro vybavení nízkých i vysokých zásuvek kuchyňských linek. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • BLUM Orga-Line

  V naší nabídce najděte téměř kompletní sortiment doplňků do zásuvek Blum OrgaLine. Příborníky OrgaLine jsou nejen designové, ale i funkční řešení pro zásuvky v kuchyňské lince. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného kuchyňských doplňků OrgaLIne pro Váš nábytek.

 • Blum Ambia-Line

 • FRANKE

Aktivní filtry

úhel 135°

úhel 135°

Cena 58 Kč
exter. sklad / varianty
Zobrazit další produkty