Filtrovat podle
Kategorie
Ceny
Výrobci
více měně
Rozměr
více měně
Rozměry
více měně
počet zubů
více měně
Celkový objem v litrech
Výška
Hloubka
Filtrovat podle

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar Věra M.
19.01.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Poprvé a vše ok.
Avatar Miloslav Č.
19.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Nižší ceny než v obchodě
Avatar Martin P.
08.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
cena
Avatar Lubomír Č.
05.12.2023
4.504.504.504.504.50
Výhody:
sortiment zboží
Slabiny:
malá komunikace
Celkový názor:
Doporučuji
Avatar MARIE D.
29.05.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše O.k.

Pilové kotouče

V této kategorii naleznete široký výběr pilových kotoučů Pilana a Leuco jak pro domácí použití tak pro profesionální použití. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití.

Pilové kotouče a nástroje Pilana, Leuco
<< Zpět na předchozí
 • Řezání kulatiny-domácí použití

  V této kategorii naleznete široký výběr pilových kotoučů Pilana a Leuco pro domácí použití. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití.

 • Pro podélné řezání

  V této kategorii naleznete široký výběr pilových kotoučů Pilana a Leuco pro podélné řezání. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití.

 • Pro univerzální řezání

  V této kategorii naleznete široký výběr pilových kotoučů Pilana a Leuco pro univerzální použití. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití.

 • Pro nábytkáře - formátovací

  V této kategorii naleznete široký výběr pilových kotoučů Pilana a Leuco pro formátovací pily na dřevotřísku. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití.

 • Pro nábytkáře - předřezávací

  V této kategorii naleznete široký výběr pilových předřezávacích kotoučů Pilana a Leuco. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití

 • Pro pokosové pily

  V této kategorii naleznete široký výběr pilových kotoučů Pilana a Leuco pro pokosové pily. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití.

 • Na plasty a neželezné kovy

  V této kategorii naleznete široký výběr pilových kotoučů Pilana a Leuco pro řezání plastů a neželezných kovů. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití.

 • Pro ruční elektrické nářadí SK

  V této kategorii naleznete široký výběr pilových kotoučů Pilana a Leuco pro ruční elektrické nářadí. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití.

 • Drážkovací

  V této kategorii naleznete široký výběr drážkovacích pilových kotoučů Pilana a Leuco. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití.

 • Redukční kroužky

Zobrazit další produkty