Filtrovat podle
Kategorie
Ceny
Výrobci
více měně
Barva
více měně
Materiál
Rozteč
více měně
Délka profilu
více měně
Průměr
průměr 1
Celkový objem v litrech
Výška
Hloubka
Filtrovat podle

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar MARIE D.
29.05.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše O.k.
Avatar Jiří Š.
18.04.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Můj první nákup, jsem spokojen
Avatar Karel V.
13.02.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
velice příznivá cena
Avatar Stanislav S.
29.11.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše super!
Avatar Petr S.
15.10.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
velký výběr dobrá cena

Úchytky a madla

Nábytkové úchytky jsou šperkem nábytku, dotváří dvířka. Nábytkové úchytky a madla jsou jedním ze základních prvků nábytku. Nábytková úchytka vystihuje vkus a osobnost designéra nábytku. V naší nabídce naleznete širokou nabídku nábytkových úchytek značek Tulip, Nomet, Gamet, Metakor, Siro a ATM; od knopků, přes klasické tvary, moderní úchyty až po profily za dvířka díky kterým umíte vytvořit nábytek bez narušení plochy dvířek.

Nábytkové úchytky a madla, Tulip, ATM, Hettich, Zobal
<< Zpět na předchozí
 • Kovové madla

  V této kategorii naleznete kvalitní nábytkové úchytky vyrobené z kovu. Nabízíme Vám úchytky klasických i moderních tvarů, knopky a také klasické obloukové úchytky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných úchytek pro Váš nábytek.

 • Zapuštěné madla

  Montáž zapuštěných madel je vždy do předem vyfrézovaných otvorů ve dvířkách. Výhodou těchto madel je minimalistické zasahování do prostoru. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných úchytek pro Váš nábytek.

 • Dřevěné madla

  V této kategorii naleznete kvalitní nábytkové úchytky vyrobené ze dřeva. Nabízíme Vám úchyty klasických i moderních tvarů, knopky a také klasické obloukové úchyty. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných madel pro Váš nábytek.

 • Rustikální madla

  V této kategorii naleznete kvalitní nábytkové úchytky rustikálního tvaru. Rustikální madla jsou vyrobena z kovu nebo kombinace kovu a porcelánu. Nabízíme Vám úchyty klasických i moderních tvarů, knopky a také klasické obloukové úchyty. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných madel pro Váš nábytek.

 • Kombinované madla

  V této kategorii naleznete kvalitní nábytkové úchytky vyrobené z kombinace kovu a jiného materiálu, nejčastěji dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných úchytek  pro Váš nábytek.

 • Hliníkové úchytové profily

  V této kategorii naleznete hliníkové úchytkové profily. Úchytkové profily jsou určeny pro montáž do hrany dvířek nebo za dvířka v závislosti na typu úchytkového profilu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných madel pro Váš nábytek.

 • Dětské úchytky

  Překvapte své dítě nejen hračkou ale také nábytkovou úchytkou přizpůsobenou jeho zálibám. Dětské úchyty jsou vyrobeny většinou z bezpečného plastu který je měkčí než kov a proto jsou vhodnější do dětského pokoje. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných madel pro Váš nábytek.

 • Plastové úchytky

  V této kategorii naleznete kvalitní nábytkové úchytky vyrobené z plastu, všechny plastové úchytky které máme v nabídce jsou zařazeny v této kategorii. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných madel pro Váš nábytek.

 • Hliníkové úchytkové profily GL

  Hliníkové úchytkové profily v této kategorii jsou určeny pro montáž za dvířka, díky těmto profilům umíte vytvořit efekt dvířek bez úchytek bez nutnosti použít bezúchytkový mechanismus otevírání dvířek. Do profilů lze vyseknout mřížku pro odvětrání varné desky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných madel pro Váš nábytek.

 • Úchytky SWAROVSKI

  V této kategorii naleznete kvalitní nábytkové úchyty s krystaly Swarovski. Madla jsou vyrobena z kovu ozdobeného krystaly Swarowski. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných madel pro Váš nábytek.

 • Kožené nábytkové úchytky

Zobrazit další produkty