Vybavení skříněk

Vybavení skříněk
<< Zpět na předchozí
 • Drátěný program - kuchyň

  Díky kuchyňskému drátěnému programu umíte přehledně uspořádat nejen dolní skříňky a potravinovou skříň, ale i horní skříňky. Výsuvné koše jsou oblíbeným řešením pro úzké spodní i horní skříňky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Šatní drátěný program

  Drátěný program do šatníku slouží k přehlednému uspořádání prostoru ve skříni nebo v šatníku. Výsuvný věšák na kalhoty, sukně, kravaty zpřehlední prostor a usnadní přístup k Vašemu oblečení. Díky výsuvnému drátěnému programu umíte přehledně uspořádat své oblečení. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Kuchyňský (multifunkční) sloup

  Drátěný program pro kuchyňský sloup je stále populární řešení prostoru a také dekorace mezi spodní a horní skříňkou nebo mezi barový pult a strop. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Kuchyňské doplňky

  V této kategorii naleznete doplňky do kuchyňské linky jako například: závěsný program mezi horní a spodní skříňky, příborníky, protiskluzové podložky, ventilační mřížky a mnoho jiného. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

  REJS&GAMET - kombinace dvou výrobců pro dosažení co nejpříznivější ceny
  OSTATNÍ - výběr ostatních doplňků (příborníky, protiskluzové podložky, ventilační mřížky)
  BLUM - systémy do zásuvek OrgaLine.
  Hettich - příborníky OrgaTray a závěsné systémy.

 • Barové konzoly

  Barové konzole pro kuchyňské linky jsou stále populárním řešením vybavení kuchyňských linek. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Odpadkové koše - vestavěné

  V naší nabídce naleznete široký sortiment vestavných odpadkových košů a sorterů pro třídění odpadu. Vestavný odpadkový koš do kuchyňské linky je perfektní řešení prostoru ve skříňce a také pročistí prostor v kuchyni kde už nebude překážet žádný kbelík se smetím. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného vestavěného odpadkového koše (sortera) do Vaší kuchyně.

 • Odkapávače

  Vestavné odkapávače do horních skříněk jsou vhodným řešením pro přehledné uspořádání talířů v horní skříňce. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

Aktivní filtry

Zobrazit další produkty