Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 4 Kč - 1 632 Kč

Kategorie

Kategorie

Značka

Značka

povrchová úprava 1

povrchová úprava 1

Posuvné systémy proALU

Posuvné systémy proALU patří mezi nejprodávanější posuvné systémy pro vestavné skříně. Hliníkové profily jsou vyrobeny z kvalitního trvanlivého materiálu dostatečné tloušťky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

Posuvné systémy proALU pro výplň 18 a 10mm, Modena SLIM, Tredn line, Kvadro
<< Zpět na předchozí
  • Výplň 18mm

    V této kategorii naleznete nábytkové kování potřebné pro sestavení posuvných dveří v systému proALU pro tloušťku výplně 18 mm. Systém proALU lze sestavit v tzv. rámovém provedení (madla a horní i dolní hliníkový profil Inova) ale také v provedení bez profilu nahoře, pouze s použitím dolního profilu případně bez horního a dolního profilu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rozdíl mezi jednotlivými systémy proALU je v rozměrech madel, vedení nebo tloušťce výplně. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

  • Výplň 10mm

    V této kategorii naleznete nábytkové kování potřebné pro sestavení posuvných dveří v systému proALU tloušťka výplně 10 mm. Systém proALU je nutno sestavit v tzv. rámovém provedení (madla a horní i dolní hliníkový profil). Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rozdíl mezi jednotlivými systémy proALU je v rozměrech madel, vedení nebo tloušťce výplně. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

Aktivní filtry

Madlo Kvadro 18

Madlo Kvadro 18

Cena 0 Kč
exter. sklad / varianty
pozicionér

pozicionér

Cena 5 Kč
exter. sklad / varianty
Zobrazit další produkty