Dopravní podmínky:

Zboží skladem objednané do 13:00 expedujeme v den přijetí objednávky, nebo nejbližší pracovní den. Ve vánočním čase se může doba dodání prodloužit o jeden pracovní den oproti obvyklé dodací době.

Doručení objednávky je možné následovně:

1) Přeprava kurýrem – PPL, Zásilkovna, Toptrans nebo InTime
Doba doručení zásilky je 24-48 hodin od odeslání objednávky. Cena za dopravu nezávisí na počtu kusů, z nichž zásilka sestává. V den doručení zásilky je příjemce informován SMS zprávou s telefonním číslem na řidiče, který zásilku doručuje. Balíky jsou doručovány systémem od dveří ke dveřím a tedy za první uzamykatelné dveře na adresu, kterou určí příjemce během objednávkového procesu. Zásilky jsou doručovány během pracovních hodin.

Vybírame pro Vás nejvýhodnejší a nejkvalitnejší způsob přepravy.

Cena za přepravu kurýrem je 130,- Kč

Platba za zboží:
1. Dobírka - za zboží zaplatíte přepravci při přebírání zboží, přepravce je povinen vystavit Vám pokladní doklad o převzetí hotovosti. V případě ztráty tento pokladní doklad není možné vystavit znovu.
Cena za platbu dobírkou je 0,- Kč

2. Bankovním převodem - za zboží zaplatíte převodem na náš bankovní účet 2300068057/2010, IBAN: CZ49 2010 0000 0023 0006 8057 , Vaše zboží nebude vyexpedováno, pokud neobdržíme a neidentifikujeme Vaši platbu, proto prosím pro snadnější identifikaci uvádějte jako variabilní symbol číslo objednávky a jako účel platby Vaše příjmení.
Cena za platbu bankovním převodem je 0,- Kč


3. Platba kartou - za zboží zaplatíte během objednacího procesu platební kartou

Cena za platbu kartou je 0,- Kč

Na úspěšnou realizaci platby kartou v systému 3D Secure je nutné, aby vydavatel platební karty klienta internetového obchodu umožňoval její použití k placení přes internet.

Průběh 3D Secure transakce v praxi:
1. Zákazník si vybere na internetových stránkách Obchodníka zboží/ službu a zvolí způsob placení platební kartou.
2. Obchodník předá požadavek na provedení platby na GP Webpay. Zákazníkovi se zobrazí formulář platby, kde vyplní údajeo platební kartě. Obchodník nemá přístup k údajům o kartě, jsou poskytnuty pouze platební bráně banky.
3. Po vyplnění potřebných informací o platební kartě zákazník potvrdí uskutečnění platby.
4. Platební brána ověří držitele platební karty přes server karetní asociace a vydavatelskou banku.
5. Pokud je výsledek ověření kladný, provede se autorizace platby, výsledek transakce se zobrazí zákazníkovi a Obchodníkovi.
Služba ČSOB WebPay umožňuje přijímat platby následujícími typy platebních karet:

  • VISA,
  • VISA Electron,
  • V PAY,
  • MasterCard,
  • MasterCard Electronic,
  • MAESTRO,
  • Diners Club International/DISCOVER.