Filtrovat podle

Cena

Cena

 • 0 Kč - 3 996 Kč

Kategorie

Kategorie

Značka

Značka

Barevná verze

Barevná verze

barva 2

barva 2

typ 2

typ 2

Typ produktu

Typ produktu

Šířka korpusu

Šířka korpusu

šířka korpusu 1

šířka korpusu 1

Délka

Délka

délka 1

délka 1

délka 3

délka 3

délka 2

délka 2

Zásuvky, výsuvy

Zásuvkové výsuvy Blum, Hettich, Strong, ATM, GTV a jiných výrobců patří mezi základní prvky nábytku. Zásuvkové výsuvy které máme v nabídce nabízí plnou funkcionalitu - s tlumením při zavírání, s bezúchytkovým otevíráním a také s kombinací těchto dvou mechanismů. V naší nabídce naleznete širokou nabídku výsuvů pro nábytek všeho druhu, od nejzákladnějších modelů po nejsofistikovanější výsuvy Blum Legrabox nebo Hettich Avantech You.

Zásuvkove výsuvy BLUM Hettich, Strong, GTV
<< Zpět na předchozí
 • BLUM

  V této kategorii naleznete kompletní sady výsuvů Blum Tandembox, Blum Tandem, Blum Movento, Blum Legrabox, Blum Merivobox a Blum Metabox. Výsuvy dodáváme ve všech dostupných barvách a také s mechanismy s tlumením při zavírání Blumotion, pro bezúchytkové otevírání TIP ON a také kombinaci TIP ON - Blumotion. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • BLUM - komponenty

  V této kategorii naleznete kování potřebné pro sestavení výsuvů Blum Tandembox, Blum Tandem, Blum Legrabox a Blum Merivobox. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • Blum Merivobox

  V této kategorii naleznete komponenty pro sestavení zásuvek Blum Merivobox. Výsuvy dodáváme ve všech dostupných barvách a také s mechanismy s tlumením při zavírání Blumotion, pro bezúchytkové otevírání TIP ON a také kombinaci TIP ON - Blumotion. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování Blum, nebo správné konfigurace zásuvky Blum Merivobox.

 • HETTICH

  V této kategorii naleznete kompletní sestavy výsvů Hettich Quadro, Hettich ložiskových výsuvů KA, Hettich InnoTech a Hettich MultiTech. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • HETTICH InnoTech Atira

  V této kategorii naleznete kování potřebné pro sestavení zásuvek Hettich InnoTech Atira, výsuvy InnoTech Atira dodáváme ve všech druzích - s tlumením při zavírání, s PUSH mechanismem pro beouchytkové otevírání a také kombinaci těchto dvou mechanismů. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • Hettich AvanTech YOU

 • HETTICH - ArciTech

  V této kategorii naleznete kování potřebné pro sestavení zásuvek Hettich InnoTech ArciTech, výsuvy ArciTech dodáváme ve všech druzích - s tlumením při zavírání, s PUSH mechanismem pro beouchytkové otevírání a také kombinaci těchto dvou mechanismů. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • Ostatní

  V této kategorii naleznete výsuvy od ostatních výrobců Strong, FGV, GTV, ATM a Emuca. V kategorii jsou zařazeny kolečkové výsuvy, ložiskové výsuvy, výsuvy StrongBox, StrongMax, GTV Modernbox, GTV Axis pro, Emuca Vertex, ATM Premiumbox, ATM DiBox a ATM Futura. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

Aktivní filtry

Synchronizační adaptér

Synchronizační adaptér

Držák synchronizační tyče k výsuvům Hettich Quadro V6 s mechanikou P2O (PUSH) pro...

Cena 17 Kč
skladem
Zobrazit další produkty