Filtrovat podle
Kategorie
Ceny
Výrobci
více měně
Barva
Montáž
Typ produktu
délka 2
délka 3
více měně
Délka
více měně
Výška
šířka korpusu 1
Šířka skříňky
Šířka korpusu
Celkový objem v litrech
Výška
Hloubka
Barevná verze
délka 1
šířka 2
typ 2
Filtrovat podle

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar MARIE D.
29.05.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše O.k.
Avatar Jiří Š.
18.04.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Můj první nákup, jsem spokojen
Avatar Karel V.
13.02.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
velice příznivá cena
Avatar Stanislav S.
29.11.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše super!
Avatar Petr S.
15.10.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
velký výběr dobrá cena

Zásuvky, výsuvy

Zásuvkové výsuvy Blum, Hettich, Strong, ATM, GTV a jiných výrobců patří mezi základní prvky nábytku. Zásuvkové výsuvy které máme v nabídce nabízí plnou funkcionalitu - s tlumením při zavírání, s bezúchytkovým otevíráním a také s kombinací těchto dvou mechanismů. V naší nabídce naleznete širokou nabídku výsuvů pro nábytek všeho druhu, od nejzákladnějších modelů po nejsofistikovanější výsuvy Blum Legrabox nebo Hettich Avantech You.

Zásuvkove výsuvy BLUM Hettich, Strong, GTV
<< Zpět na předchozí
 • BLUM

  V této kategorii naleznete kompletní sady výsuvů Blum Tandembox, Blum Tandem, Blum Movento, Blum Legrabox, Blum Merivobox a Blum Metabox. Výsuvy dodáváme ve všech dostupných barvách a také s mechanismy s tlumením při zavírání Blumotion, pro bezúchytkové otevírání TIP ON a také kombinaci TIP ON - Blumotion. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • BLUM - komponenty

  V této kategorii naleznete kování potřebné pro sestavení výsuvů Blum Tandembox, Blum Tandem, Blum Legrabox a Blum Merivobox. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • Blum Merivobox

  V této kategorii naleznete komponenty pro sestavení zásuvek Blum Merivobox. Výsuvy dodáváme ve všech dostupných barvách a také s mechanismy s tlumením při zavírání Blumotion, pro bezúchytkové otevírání TIP ON a také kombinaci TIP ON - Blumotion. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování Blum, nebo správné konfigurace zásuvky Blum Merivobox.

 • HETTICH

  V této kategorii naleznete kompletní sestavy výsvů Hettich Quadro, Hettich ložiskových výsuvů KA, Hettich InnoTech a Hettich MultiTech. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • HETTICH InnoTech Atira

  V této kategorii naleznete kování potřebné pro sestavení zásuvek Hettich InnoTech Atira, výsuvy InnoTech Atira dodáváme ve všech druzích - s tlumením při zavírání, s PUSH mechanismem pro beouchytkové otevírání a také kombinaci těchto dvou mechanismů. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • HETTICH - ArciTech

  V této kategorii naleznete kování potřebné pro sestavení zásuvek Hettich InnoTech ArciTech, výsuvy ArciTech dodáváme ve všech druzích - s tlumením při zavírání, s PUSH mechanismem pro beouchytkové otevírání a také kombinaci těchto dvou mechanismů. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • Hettich AvanTech YOU

 • Ostatní

  V této kategorii naleznete výsuvy od ostatních výrobců Strong, FGV, GTV, ATM a Emuca. V kategorii jsou zařazeny kolečkové výsuvy, ložiskové výsuvy, výsuvy StrongBox, StrongMax, GTV Modernbox, GTV Axis pro, Emuca Vertex, ATM Premiumbox, ATM DiBox a ATM Futura. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

Zobrazit další produkty