Základní kování

Základní kování
<< Zpět na předchozí
 • Nábytkové závěsy

  Nábytkový závěs je jeden ze základních prvků nábytku. V naší nabídce naleznete široký výběr nábytkových závěsů značek Blum, Hettich, Strong, GTV, ATM a jiných značek. Rádi vám poradíme při výběru závěsů.

 • Výklopní mechanismy

  Výklopná dvířka jsou moderním řešením způsobu otevírání nábytkových dvířek. V naší nabídce naleznete nejen nejprodávanější výklopy značek Blum Aventos a Hettich ale také levnější alternativy od výrobců Strong, Kessebohmer.

 • Zásuvky, výsuvy

  Zásuvkové výsuvy Blum, Hettich, Strong, ATM, GTV a jiných výrobců patří mezi základní prvky nábytku. Zásuvkové výsuvy které máme v nabídce nabízí plnou funkcionalitu - s tlumením při zavírání, s bezúchytkovým otevíráním a také s kombinací těchto dvou mechanismů. V naší nabídce naleznete širokou nabídku výsuvů pro nábytek všeho druhu, od nejzákladnějších modelů po nejsofistikovanější výsuvy Blum Legrabox nebo Hettich Avantech You.

 • Posuvné systémy SEVROLL

  Posuvné systémy Sevroll patří mezi nejkvalitnější posuvné systémy pro vestavné skříně. Hliníkové profily jsou vyrobeny z kvalitního trvanlivého materiálu dostatečné tloušťky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • Posuvné systémy proALU

  Posuvné systémy proALU patří mezi nejprodávanější posuvné systémy pro vestavné skříně. Hliníkové profily jsou vyrobeny z kvalitního trvanlivého materiálu dostatečné tloušťky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

 • Posuvné systémy HETTICH

  Posuvné systémy Hettich patří mezi nejkvalitnější posuvné systémy na trhu. Na naší stránce naleznete kompletní nabídku systémů Hettich TopLine, WingLine, SysLine a SlideLine. Prostřednictvím posuvných systémů Hettich umíte vytvořit všechny druhy posuvných a skládacích dveří. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

 • Pos. systémy - Interiérové dveře

  Posuvné systémy pro interiérové dveře jsou jeden z nejdůležitějších prvků nábytku a interiéru. Posuvné dveře se stávají novým trendem v řešení prostoru, jsou ideálním řešením, které šetří prostor v domech, kancelářích či jiných prostorách. V naší nabídce naleznete posuvné systémy s nosností od 15 do 160 kg, posuvné systémy pro skládací interiérové dveře. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Zámky

  V této kategorii naleznete nábytkové zámky všeho druhu, od nejjednodušších modelů po zamykací systémy vhodné pro kanceláře, školní šatny, plovárny nebo jiné veřejné prostory. Kontaktujte nás v případě, že si neumíte poradit s výběrem vhodného nábytkového zámku, rádi Vám poradíme.

 • Doplňky na dveře

Aktivní filtry

Concepta 40

Concepta 40

Cena 29 012 Kč
exter. sklad / varianty
Concepta 25

Concepta 25

Cena 20 058 Kč
exter. sklad / varianty
Spojovací plech

Spojovací plech

Cena 38 Kč
exter. sklad / varianty
Zobrazit další produkty