Stolové nohy, podnože

V naší nabídce naleznete stolové nohy, kancelářské podnože, centrální stolní podnože pro kavárenské, restaurační i kuchyňské stoly. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných nohou a podnoží pro Váš stůl.

Stolní nohy, stolní podnože, kancelářské podnože
<< Zpět na předchozí
 • Stolové nohy

  Stolní nohy z naší nabídky se vyznačují vysokou pevností a jednoduchostí montáže. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných nohou a podnoží pro Váš stůl.

 • Kancelářské podnože

  Na naší stránce naleznete širokou nabídku kancelářských podnoží od základních modelů po exkluzivní. V nabídce máme podnože s elektrickým nastavením výšky stolu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných nohou a podnoží pro Váš stůl.

 • Stolové podnože

  Centrální stolní podnože z naší nabídky jsou vhodné pro kavárenské nebo kuchyňské stoly s centrální stolovou nohou. Naše široká nabídka naplní potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných nohou a podnoží pro Váš stůl.

 • Stol. nohy pro rám. konstrukce

  Stolní nohy pro rámové konstrukce se vyznačují vysokou pevností a variabilitou rozměrů stolové desky. Kombinace nohou a spojovacích tyčí vám umožní sestavit pevnou konstrukci pro každý rozměr stolové desky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných nohou a podnoží pro Váš stůl.

Aktivní filtry

Zobrazit další produkty