Nábytkové závěsy

Nábytkový závěs je jeden ze základních prvků nábytku. V naší nabídce naleznete široký výběr nábytkových závěsů značek Blum, Hettich, Strong, GTV, ATM a jiných značek. Rádi vám poradíme při výběru závěsů.

Nábytkové závěsy BLUM, Hettich, Strog, ATM
<< Zpět na předchozí
 • BLUM

  Nábytkové závěsy Blum s doživotní zárukou jsou jednou z nejlepších voleb pro nábytek všeho druhu. Léty prověřená kvalita nábytkových závěsů Blum je garancí kvality. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že si neumíte poradit při výběru správného závěsu Blum na Váš nábytek.

 • BLUM - ónyx černá

  Nábytkové závěsy Blum v barvě Onyx s doživotní zárukou jsou jednou z nejlepších voleb pro nábytek všeho druhu. Lety prověřená kvalita nábytkových závěsů Blum je garancí kvality. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že si neumíte poradit při výběru správného závěsu Blum na Váš nábytek.

 • Hettich

  Nábytkové závěsy Hettich jsou jednou z nejlepších voleb pro nábytek všeho druhu. Lety prověřená kvalita nábytkových závěsů Hettich je garancí kvality. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že si neumíte poradit při výběru správného závěsu Hettich na Váš nábytek.

 • Hettich - černý obsidián

  Nábytkové závěsy Hettich v barvě černý Obsidián jsou jednou z nejlepších voleb pro nábytek všeho druhu. Lety prověřená kvalita nábytkových závěsů Hettich je garancí kvality. Neváhejte nás kontaktovat v případě, že si neumíte poradit při výběru správného závěsu Hettich na Váš nábytek.

 • Ostatní

  V naší nabídce naleznete široký výběr nábytkových závěsů všeho druhu, nabízíme závěsy značek ATM, FGV, Strong, GTV a GLT.

Aktivní filtry

závěs Slide-ON, mini

závěs Slide-ON, mini

Nábytkový závěs Slide-on mini pro díru na misku závěsu o průměru 26mm. Úhel otevření...

Cena 12 Kč
Není dostatek zboží na skladě
skladem
závěs na sklo CLIP 90°

závěs na sklo CLIP 90°

Nábytkový závěs na vrtaná skleněná dvířka. Průměr otvoru 26mm. Úhel otevření 95°....

Cena 30 Kč
Není dostatek zboží na skladě
exter. sklad / varianty