Filtrovat podle
Kategorie
Ceny
Výrobci
více měně
Typ produktu
více měně
Povrchová úprava
Výška skříňky
Filtrovat podle

BLUM

Výklopné mechanismy Blum Aventos jsou nejspolehlivějším řešením pro výklopná dvířka. Kontaktujte nás v případě nejasností nebo problémů s výběrem správných výklopů Blum Aventos, rádi Vám poradíme s výběrem správné sestavy či síly mechanismů.

Výklopne mechanizmy BLUM Aventos
<< Zpět na předchozí
 • BLUM AVENTOS HF

  Výklopný mechanismus Blum Aventos HF je výklop určený pro skládací dvířka. Mechanismus lze použít pro plná dvířka, hliníkový rámečky nebo pro kombinaci plných dvířek a hliníkových rámečků. Kontaktujte nás v případě nejasností nebo problémů s výběrem správného mechanismu, rádi Vám poradíme s výběrem správné sestavy.

 • BLUM AVENTOS HS

  Výklopný mechanismus Blum Aventos HS je výklop určen pro „výkyvná dvířka“. Mechanismus lze použít pro plná dvířka nebo pro hliníkový rámeček. Kontaktujte nás v případě nejasností nebo problémů s výběrem správného mechanismu, rádi Vám poradíme s výběrem správné sestavy.

 • BLUM AVENTOS HL

  Výklopný mechanismus Blum Aventos HL je "zvedací výklop". Mechanismus lze použít pro plná dvířka nebo pro hliníkový rámeček. Kontaktujte nás v případě nejasností nebo problémů s výběrem správného mechanismu, rádi Vám poradíme s výběrem správné sestavy.

 • BLUM Aventos HK TOP

  Výklopný mechanismus Blum Aventos HK TOP je standardní výklop. Mechanismus lze použít pro plná dvířka nebo pro hliníkový rámeček. Kontaktujte nás v případě nejasností nebo problémů s výběrem správného mechanismu, rádi Vám poradíme s výběrem správné sestavy.

 • BLUM AVENTOS HK-S

  Výklopný mechanismus Blum Aventos HK-S je výklop pro malá dvířka. Mechanismus lze použít pro plná dvířka nebo pro hliníkový rámeček. Kontaktujte nás v případě nejasností nebo problémů s výběrem správného mechanismu, rádi Vám poradíme s výběrem správné sestavy.

 • BLUM AVENTOS HK-XS

  Výklopný mechanismus Blum Aventos HK-XS je výklop pro malá dvířka. Mechanismus lze použít pro plná dvířka nebo pro hliníkový rámeček. Kontaktujte nás v případě nejasností nebo problémů s výběrem správného mechanismu, rádi Vám poradíme s výběrem správné sestavy.

BLUM šroubovák

BLUM šroubovák

Křížový šroubovák BLUM je ideální pomocník pro nastavování nábytkového kování BLUM.

Cena 153 Kč
skladem
Zobrazit další produkty