Filtrovat podle
Kategorie
Ceny
Výrobci
více měně
Barva
Materiál
Montáž
Orientace
Model
Délka
Výška
více měně
Průměr
Šířka skříňky
Šířka korpusu
Šířka
více měně
Celkový objem v litrech
Výška
Hloubka
Povrchová úprava
Barevná verze
Filtrovat podle

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar MARIE D.
29.05.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše O.k.
Avatar Jiří Š.
18.04.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Můj první nákup, jsem spokojen
Avatar Karel V.
13.02.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
velice příznivá cena
Avatar Stanislav S.
29.11.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše super!
Avatar Petr S.
15.10.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
velký výběr dobrá cena

Drátěný program - kuchyň

Díky kuchyňskému drátěnému programu umíte přehledně uspořádat nejen dolní skříňky a potravinovou skříň, ale i horní skříňky. Výsuvné koše jsou oblíbeným řešením pro úzké spodní i horní skříňky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

Drátěný program kuchyně, Kesseboehmer, Strong, Nomet
<< Zpět na předchozí
 • Vrchní skříňky

  Drátěný program pro horní skříňky je ideální řešení pro přehledné uspořádání prostoru. Díky drátěnému programu pro horní skříňky už nebudete muset řešit přístup do zadních částí skříňky, vytahování zapadlého pepře se stane minulostí. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Spodní skříňky 15-60cm

  Drátěný program pro spodní skříňky je oblíbené řešení pro úzké spodní skříňky, pro skříňky na čistící prostředky. Díky výsuvným drátěným košům neztrácíte přehled nad tím, co máte ve skříňce uloženo. V naší nabídce naleznete širokou nabídku drátěných kuchyňských košů ze kterých si každý vybere. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Drátěné zásuvky

  Drátěné zásuvky jsou designové řešení nejen pro kuchyňské linky, jsou dobře použitelné do šatníků či kancelářských prostor. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Rohové skříňky

  Řešení přístupu do rohových skříněk je problém který trápí většinu uživatelů kuchyní. Díky drátěnému programu do rohových skříněk se ho nemusíte obávat. Naše nabídka drátěných košů je tak široká, že dokážeme nalézt vhodné řešení do většiny rohových skříněk. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Boční koše pro vysoký korpus

  Boční koše pro vysoký korps jsou řešením pro úzké vysoké skříně. Úzké vysoké skříně jsou vhodné jako vinotéka nebo skladovací prostor pro čistící prostředky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Potravinové skříně

  Drátěný koš pro potravinovou skříň je nejlepší řešení pro úzkou potravinovou skříň. Díky výsuvným košům máte přehled o obsahu celé potravinové skříně, již nenastane situace s hledáním ztraceného pepře, po vysunutí potravinové skříně máte všechny poličky před sebou. V nabídce máme kování pro potravinovou skříň více značek a cenových kategorií. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro Váš nábytek.

Zobrazit další produkty