Posuvné systémy SEVROLL

Posuvné systémy Sevroll patří mezi nejkvalitnější posuvné systémy pro vestavné skříně. Hliníkové profily jsou vyrobeny z kvalitního trvanlivého materiálu dostatečné tloušťky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

Posuvné systémy SEVROLL, Gemini, Simple, Maxim
<< Zpět na předchozí
 • systém Gemini 18

  V této kategorii naleznete nábytkové kování potřebné pro sestavení posuvných dveří v systému Sevroll Gemini tloušťka výplně 18 mm. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rozdíl mezi jednotlivými systémy Sevroll je v rozměrech madel, vedení nebo tloušťky výplně. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek.

 • systém Simple Blue 18

  V této kategorii naleznete nábytkové kování potřebné pro sestavení posuvných dveří v systému Sevroll Simple Blue tloušťka výplně 18 mm. Systém Simple Blue lze sestavit v tzv. rámovém provedení (madla a horní i dolní hliníkový profil) ale také v provedení bez profilu nahoře, pouze s použitím dolního profilu případně bez horního a dolního profilu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rozdíl mezi jednotlivými systémy Sevroll je v rozměrech madel, vedení nebo tloušťky výplně. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponent pro u vestavěnou skříň.

 • systém Comfort 18

  V této kategorii naleznete nábytkové kování potřebné pro sestavení posuvných dveří v systému Sevroll Simple Blue tloušťka výplně 18 mm. Systém Simple Blue lze sestavit v tzv. rámovém provedení (madla a horní i dolní hliníkový profil) ale také v provedení bez profilu nahoře, pouze s použitím dolního profilu případně bez horního a dolního profilu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rozdíl mezi jednotlivými systémy Sevroll je v rozměrech madel, vedení nebo tloušťky výplně. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

 • systém Maxim 18

  V této kategorii naleznete nábytkové kování potřebné pro sestavení posuvných dveří v systému Sevroll Maxim tloušťka výplně 18 mm. Systém Maxim lze sestavit v tzv. rámovém provedení (madla a horní i dolní hliníkový profil) ale také v provedení bez profilu nahoře, pouze s použitím dolního profilu případně bez horního a dolního profilu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rozdíl mezi jednotlivými systémy Sevroll je v rozměrech madel, vedení nebo tloušťky výplně. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

 • systém Gemini 10

  V této kategorii naleznete nábytkové kování potřebné pro sestavení posuvných dveří v systému Sevroll Gemini tloušťka výplně 10 mm. Systém Gemini je nutno sestavit v tzv. rámovém provedení (madla a horní i dolní hliníkový profil). Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rozdíl mezi jednotlivými systémy Sevroll je v rozměrech madel, vedení nebo tloušťky výplně. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

 • systém Simple Blue 10

  V této kategorii naleznete nábytkové kování potřebné pro sestavení posuvných dveří v systému Sevroll Simple Blue tloušťka výplně 10 mm. Systém Simple Blue je nutno sestavit v tzv. rámovém provedení (madla a horní i dolní hliníkový profil). Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rozdíl mezi jednotlivými systémy Sevroll je v rozměrech madel, vedení nebo tloušťke výplně. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

 • Posuvní naložené dveře EDEN

  V této kategorii naleznete nábytkové kování potřebné pro posuvné systémy Sevroll Eden. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných komponentů pro Váš nábytek. Rozdíl mezi jednotlivými systémy Sevroll je v rozměrech madel, vedení nebo tloušťke výplně. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správného nábytkového kování pro u vestavnou skříň.

Aktivní filtry

madlo Prosper 18

madlo Prosper 18

Cena 773 Kč
exter. sklad / varianty
Zobrazit další produkty