Filtrovat podle
Kategorie
Ceny
Výrobci
více měně
Dekor
typ 3
více měně
Délka / barva
Hloubka
Typ produktu
délka 3
verze 1
Rozměr
více měně
Délka
více měně
Výška
Délka HE
více měně
Rozměry
více měně
formát:
počet zubů
více měně
Číslo + dekor
Průměr
více měně
průměr 1
Velikost
více měně
veľikost 1
Šířka korpusu
šířka 1
více měně
Celkový objem v litrech
Výška
Hloubka
Povrchová úprava
více měně
délka 1
výška 1
Filtrovat podle

Naše recenze z nákupního portálu

Avatar MARIE D.
29.05.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše O.k.
Avatar Jiří Š.
18.04.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Můj první nákup, jsem spokojen
Avatar Karel V.
13.02.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
velice příznivá cena
Avatar Stanislav S.
29.11.2022
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Vše super!
Avatar Petr S.
15.10.2022
5.005.005.005.005.00
Výhody:
velký výběr dobrá cena

Ostatní kování

Ostatní kování
<< Zpět na předchozí
 • Rektifikační - závěsné kování

  Rektifikační kování slouží k zavěšení horních a spodních skříněk kuchyňské linky. Nabízíme široký sortiment závěsného kování pro skříňky. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Plastové kování, kluzáky

  Plastové kování a kluzáky jsou nedílnou součástí nábytku. Nabízíme široký sortiment plastového kování všeho druhu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Podpěrky, konzoly, úhelníky

  Podpěrky - policové podpěry pro police do skříně nebo do jiného uzavřeného prostoru, skleněné, dřevěné nebo jakýkoli jiný materiál
  Konzoly - pro velké police uchycené z jedné strany (např.: konzola je připevněna na stěnu a na ní je uchycena police), pro skleněné i pro dřevěné police, případně jiný materiál odpovídající tloušťky
  Úhelníky - montážní úhelníky, kovové, plastové
  Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Spojovací materiál

  V naší nabídce naleznete širokou nabídku šroubů, excentrů, lamel a jiného spojovacího materiálu určeného pro nábytek. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Postelové a stolní kov., točny

  V této kategorii naleznete kování pro postele, stoly a točně na stolky. Nabízíme široký sortiment ložního kování všeho druhu. S kováním z naší nabídky dokážete vyrobit postel dle každého požadavku. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Montážní pomůcky

  Montážní pomůcky a šablony Blum a Hettich usnadňují montáž nábytkových kování. Část montážních pomůcek je univerzální a je použitelná pro nábytková kování většiny výrobců. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodných montážních pomůcek do Vaší dílny.

 • Nářadí a nástroje

  V naší nabídce naleznete široký výběr nástrojů a nářadí pro nábytkářskou výrobu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodných montážních pomůcek do Vaší dílny.

 • Kancelářské doplňky

  V naší nabídce naleznete široký sortiment doplňků do kanceláře. Kancelářské zásuvky, kabelové průchodky, kancelářské zásuvky a mnoho jiného sortimentu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem správných kancelářských doplňků pro Váš nábytek.

 • Kancelářské zásuvky HETTICH

 • Pilové kotouče

  V této kategorii naleznete široký výběr pilových kotoučů Pilana a Leuco jak pro domácí použití tak pro profesionální použití. Pilový kotouč je jeden ze základních nástrojů v nábytkářské výrobě a při zpracování dřeva. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného pilového kotouče Pilana nebo Leuco pro Vaše použití.

 • Těsnící lišty

  Těsnící lišta slouží k utěsnění prostoru mezi pracovní deskou a zástěnou. Zabraňuje přetékání tekutin za spodní skříňky kuchyňské linky. Těsnící lišta je designový doplněk, který dotváří vzhled kuchyňské linky. Těsnící lišty nabízíme, podobně jako sokly, v různých tvarech, rozměrech a povrchových úpravách. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodné těsnící lišty pro Váš nábytek.

 • Sokly

  Plastový a hliníkový sokl jsou jednoduchou, designovou a cenově dostupnou alternativou k dřevotřískovým soklům. Jejich výhodou je délka 4m která je stejná jako délka většiny pracovních desek díky čemuž je umíte použít bez potřeby viditelných spojů. Plastové sokly dodáváme ve třech různých výškách a více povrchových úpravách. Na plastovém soklu je potažena hliníková fólie na které je nanesena povrchová úprava. Hliníkový sokl je celý vyroben z hliníku. Do soklů umíme dát udělat výsek který nahradí větrací mřížku. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Zasklívací profily

  Zasklívací profil slouží k upevnění skla ve vitríně nebo na dveřích. V naší nabídce naleznete široký výběr zasklívacích profilů v závislosti na způsobu montáže skla a na typu zasklívacího profilu. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodné těsnící lišty pro Váš nábytek.

 • Okopové plechy, zástěny

  Okopové plechy slouží k ochraně dveří a nábytku před okopáním botami. Jsou vhodné například k pultům nebo do kuchyní o délce větší než 4m. Použitím okopového plechu lze dosáhnout nenarušeného designu soklu až do délky 25m. Nerezová nebo skleněná zástěna chrání prostor za varnou deskou. Zástěny jsou vyrobeny z nerezového plechu nebo kaleného skla. Rádi Vám poradíme v případě, že si nejste jisti výběrem vhodného nábytkového kování pro Váš nábytek.

 • Nábytkové rolety

 • Roletové sety

Zobrazit další produkty